Фізики жартують ;D

 • Фізика – це як хімія…  тільки в іншому кабінеті.
 • У кожного з батьків завжди є свої плюси та мінуси, втім, як і у будь-якого іншого джерела живлення.
 • Зустрічаються дві планети:
  — Як справи?
  — Та, не дуже. Здається, я десь розум підхопила.
  — Дрібниця. Я на це також колись перехворіла. Чотири, в гіршому разі, п’ять тисячоліть — і саме мине. Потемпературиш трохи, якщо ця зараза встигне до термоядерної реякції додуматися. А якщо лікувати й не запускати, то вже на стадії античности зазвичай починається ремісія. Я зазвичай для профілактики вживаю по три астероїди в тисячоліття після кожного льодовикового періоду, й жодних проблем.
 • Розмовляють дві білявки: — Свєтка, ти не знаєш: в цій довгій магнітній трубі мисливці зловили нарешті бізона? — По-перше, не в трубі, а в адронному колайдері, по-друге, не мисливці, а фізики, й по-третє, не бізона, а бозон Гіґса.  — Ой, Свєтка, яка ти розумна! Ти бува не фарбована?
 • Від станції відходить поїзд. Біля відкритих дверей стоїть фізик. Раптово потяг різко гальмує і фізик, не втримавшись на ногах, вилітає з дверей і налітає на стовп. Повз йде перехожий.
  - Що з вами? Ви живі? 
  - О-о-х! Так ... Добре, що навпіл ...
  - Що?
  - Ох, як добре, що навпіл ...
  - Що навпіл? Нога навпіл?
  - Ем ве квадрат навпіл ... - Відповідає фізик.

 • Для мене завдання з фізики виглядає приблизно так: летіли два верблюди, один рудий, інший ліворуч. Скільки важить кілограм асфальту, якщо їжакові 24 роки?…
 • Йде іспит. Викладач говорить:
  - Питання на п'ять. Чим вимірюється напруга?
  - Питання на чотири. Чим вимірюється напруга? А - вольтметром, Б - амперметром, В - омметром.
  - Питання на три. А чи не вольтметром вимірюється напруга?


Пропонуємо вашій увазі перегляд цікавих і пізнавальних серіалів

Теорія великого вибуху (The Big Bang Theory) - це комедійний серіал, в основі сюжету якого лежить розповідь життя молодих людей, "великих умів", а простіше кажучи, ботанів. У науці вони аси, а от у звичайному житті зазнають фіаско в спілкуванні з дівчатами. Їх улюблене заняття - комп'ютерні ігри, комікси, і, звичайно ж, наукові дебати, присвячені фізиці, онлайн ігорам, фантастичним фільмам ...


Фіксики — російський анімаційний мультсеріал для всієї родини. Створений за мотивами повісті Едуарда Успенського «Гарантійні чоловічки»Хто такі фіксики, звичайно, великий секрет, але дехто вже знає, що так звуть маленьких чоловічків, які живуть в машинах, приладах і інших речах, створених людиною. Вони відмінно розбираються в техніці і дають багато корисних порад. А ще вони дуже чесні і хороші друзі!

4 коментарі:

 1. Теорія Великого Вибуху мій улюблений серіал, рекомендую усім. А фіксики дуже пізнавальний мультфільм для дітей і не тільки. Для себе я також відкрила багото чого нового і цікавого.

  ВідповістиВидалити
 2. Погоджусь з Олександрою,що в багатьох молодіжних серіалах і навіть дитячих мультфільмах можна знаходити для себе щось нове,що стосується науки і відкриттів.

  ВідповістиВидалити
 3. так, мені теж дуже подобається The Big Bang Theory. Дуже кумедний і багато чому навчає)

  ВідповістиВидалити
 4. ОБОЖНЮЮ ТВБ!! Нереально крутий серіал! І фізику вчимо і розважаємось)

  ВідповістиВидалити